WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 66 toeschouwers online.

Nieuws

Waarom moeilijk doen als het ook samen kan

Waarom moeilijk doen als het ook samen kan.

Allereerst wil ik de complimenten uiten naar de meiden van MO19 en onze ingeleende keepster van de MO17 Giannini voor de wedstrijd van afgelopen zaterdag. Wat een veldslag, wat een inzet, wat een goede tegenstander en ook wat een pech, maar wat de uitslag ook is, de sfeer is altijd super leuk, gezellig, ontspannen en de speelvreugde spat er dan ook altijd vanaf. Ook de complimenten weer naar de jongens van VCK (vooral JO17) die weer zeer luidruchtig maar super positief aan het supporteren waren en die bij gebrek aan doelpunten voor de meiden van VCK elke mooie actie of combinatie promoveerden tot een gebeurtenis van formaat die veel weg had van de vreugde bij het behalen van de periodetitel later die dag bij VCK 1.

Al kort na de aftrap sloeg de pech ongenadig hard toe, onfortuinlijk, onverdiend en zeer jammer viel de 0-1 en die kwam hard aan. Heel eventjes ging het weer hoe het zijn moest en zijn we een beetje teruggekomen en uit ons dalletje opgeklommen. Dit duurde te kort voor ons om de wedstrijd naar onze hand te zetten en we kregen klop met als eindstand 1-5. Het kwam ons dus zeer goed uit dat we geen handen hoefden te schudden ivm allerlei ronddwalende virussen en besmettelijke aandoeningen, dus knikten we nog even vriendelijk naar onze tegenstander en zijn maar afgetaaid. Maandag op de training was het weer vanouds gezellig en bleek niemand blijvende traumatische herinneringen aan de verloren wedstrijd te hebben, dus wie ben ik dan om daar over te beginnen, nee, nieuwe week en nieuwe kansen. Het jammere van ons team is dat we geen keeper hebben, vaak kunnen we een super keeper lenen maar dat zal helaas niet altijd gaan ivm haar eigen wedstrijden. Mocht iemand dit lezen en iemand weten die graag bij ons in de MO19 zou willen keepen, dan weet ik zeker dat er direct een standbeeld voor haar wordt opgericht, zo blij zouden we met een eigen keeper zijn. Of je het nou goed kan of niet dat is niet aan de orde, wel dat je een beetje gek moet zijn en dan komt het allemaal goed.

Groet David

(redactie: foto uit het archief)