WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 155 toeschouwers online.

Nieuws

Nieuwe leden kalkploeg gezocht

Nieuwe leden kalkploeg gezocht

Afgelopen seizoen hebben een aantal ouders van jeugdleden (vader én moeders!) het kalken van de lijnen op zich genomen. Op toerbeurt hebben zij veld 2 en het bunkerveldje van de nodige kalklijnen voorzien. Zonder lijnen op het veld kan er immers niet gevoetbald worden!

Momenteel hebben we gebrek aan 2 nieuwe leden voor deze kalkploeg. Op toerbeurt wanneer je beschikbaar bent worden de lijnen op (veelal) de vrijdag gekalkt. Het is het ongeveer 75 minuten werk. Het tijdstip van het kalken is vrij te bepalen.

Welke leden of ouders van onze leden wil ons komen helpen met het kalken van de lijnen? Uiteraard krijg je eerst een goede uitleg en instructie. In onderling overleg maken de leden van de kalkploeg een eigen “kalkschema”.

Het is niet moeilijk, iedereen kan dit werk uitvoeren.

Interesse? Reageer dan naar het bestuur (bestuur@vck-koudekerke.nl)