WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 34 toeschouwers online.

Nieuws

Rookvrije generatie

Op weg naar een rookvrije generatie

Het bestuur van VCK heeft besloten dat sportpark De Stoofwei, met ingang van 1 januari 2019, op zaterdagen tot 12.30 uur rookvrij is.

Zien roken doet roken. In een rookvrij omgeving komen kinderen niet in de verleiding om te gaan roken en wordt meeroken voorkomen. Zo beschermen we onze kinderen en zorgen we dat zij rookvrij opgroeien.

Op zaterdagochtend tijdens de jeugdwedstrijden mag er zowel binnen als buiten niet worden gerookt. Ook de e-sigaret is op zaterdagen tot 12.30 uur niet toegestaan.

Met het gedeeltelijke rookvrije sportcomplex willen wij onze jeugdleden het goede voorbeeld geven. Wij vragen aan alle VCK-leden, ouders, opa’s, oma’s en supporters ons daar bij te helpen. Mocht er toch worden gerookt, spreek elkaar dan op aan!

Het bestuur rekent op jullie medewerking.