WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 61 toeschouwers online.

Nieuws

Jumbo Sparen met Elkaar!

Vanaf woensdag 30 september kunt u bij Jumbo gaan sparen voor onze vereniging. Bij elke besteding van €10,­ ontvangt u een spaarpunt. Deze spaarpunten kunt u toekennen aan een vereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen ze aan VCK te geven. Van de punten die we ophalen kan VCK namelijk extra sport- en spelmaterialen aanschaffen!

Op de website www.jumbosparenmetelkaar.nl kunt u vanaf 30 september Voetbal Combinatie Koudekerke opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunt u de spaarpunten ook direct aan de vereniging toekennen.

Daarnaast kunt u de punten ook scannen met de Jumbo Sparen met Elkaar app. Deze app is beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store. Met de Jumbo Sparen met Elkaar app kunnen de spaarpunten heel makkelijk en snel gescand en geactiveerd worden. Tot slot kunt u uw gespaarde punten ook (niet-digitaal) inleveren bij VCK en Jumbo Koudekerke.

We willen u bij voorbaat danken voor het sparen voor VCK!

 Graag ook doorgeven aan je vader, moeder, opa, oma, tantes, ooms en vrienden :).