WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 46 toeschouwers online.

Nieuws

Muziekquiz 2023

Jasper Lampert heeft in zijn 10e editie muziekquiz weer opnieuw gezorgd voor een afwisselende, spannende, nagelbijtende, discussie verhogende, gezellige en vrolijke avond.

De vragen waren weer zeer afwisselend, afgestemd op jong en oud (al was het oudere gehalte wel erg onder de maat). De jongere garde neemt de overhand en doen hun uiterste best alle vragen te beantwoorden. Vul maar gewoon ABBA in en dan kom je al een heel eind.

Onder het genot van een drankje en onder de begeleidende stem van Sjoerd Kempe kregen we de 40 vragen voorgeschoteld. Krakende hersenen, peinzende gezichten en hier en daar een gejoel en ssstt geluiden.

Categorieën waren o.a. : Covers, Translate, Open vragen, Maak af …, Raad de plaat/artiest, en Intro vraagstukken.

Je denkt misschien: “two fingers in the nose”, maar niets is minder waar. Er werd gestreden er werd gebuffeld en ook gebluft. Maar het gaat uiteindelijk om de punten, zelfs de halve punten leverden stof tot nadenken op. Na een lang beraad door Jasper en Sjoerd kwam dan eindelijk over de klok van elven het verlossende antwoord.

Hierbij de top 3 (volledige uitslag, zie onderin):

1: Yorben en Kelly

2: Martin en Kim

3: Jut en Jul (Charlotte en Daphne)

 

Leuke vragen en opvallende antwoorden:

  • Is Concert at Sea in Brouwershaven, op de Brouwersdam, in Ouddorp of toch in Burgh-Haamstede?
  • De moeilijkste vraag bleek de 6 Top-40 nummers met de titel ‘Dreamer’. Geen enkel team had er meer dan 3 goed.
  • The Queen of Soul Aretha Franklin heeft wat nieuwe voornamen volgens de quizzers: Anita en Rita.
  • Een jonge Freddy Mercury werd aangezien voor Stromae, Michael Jackson en Boef.
  • Het clublied van VCK was een hersenkraker. Op welke melodie dit nummer geschreven is wisten de meesten niet. Het Wilhelmus? Bella Ciao? You’ll never walk alone? Het bleek Hup Holland Hup te zijn.
  • Veel teams wisten de zangers van Racoon, Kensington en Di-rect aan de juiste band te koppelen.
  • En, was het Blues Springsteen, Bruce Bengsteen of Bruce Springsteen? 

 

Bekijk hier de foto's en filmpjes.

Het was een prachtige avond en na nog wat nabeschouwing, was de rust op De Stoofwei om 00.00 uur weer wedergekeerd. Jasper en Sjoerd werden natuurlijk , door de activiteitencommissie , nog even in het zonnetje gezet vanwege dit 10 jarig jubileum. Jasper en Sjoerd bedankt, op naar de 15 !!!!

Op naar de 15, zoals hiervoor gezegd, houdt wel in dat we mensen zoeken in de activiteiten-commissie. Willen we : de muziekquiz , DJ avonden, pub-quiz, dartavond, nieuwjaarsreceptie, en eindfeest avonden mogelijk blijven maken , dan hebben we JULLIE nodig !!! (Jonge garde…….neem de stap, als jullie dit willen behouden binnen onze vereniging, want dit kan alleen mogelijk gemaakt worden met inzet van (nieuwe) vrijwilligers.  Dus geef je op !!  activiteiten@vck-koudekerke.nl

1 juli staat ons laatste feest van dit seizoen, 75 jarig jubileumfeest, op het programma. U komt toch ook ? Geef je nu op ! Laat ons weten of je lid en/of vrijwilliger bent . Ook niet-leden kunnen deelnemen, volwassenen 15 euro, kinderen 5 euro.  activiteiten@vck-koudekerke.nl

Groeten; Eric, Robin, Kim en Corina.

 

Volledige uitslag Muziekquiz 2023:

1. Yorben en Kelly – 68 ptn
2. Martin en Kim – 67,5 ptn
3. Jut en Jul – 67 ptn
4. Rob en Evert – 64 ptn
5. Mo en Erik – 62 ptn
6. Team Groeien – 61,5 ptn
7. Robin en Rick – 59,5 ptn
8. Ria, Diane en Sjaak – 58,5 ptn
9. Luc en Richard – 57 ptn
10. Buurman en buurman – 56,5 ptn
11. Aloys en Daan – 54,5 ptn
12. Jesper en Rowan – 53,5 ptn
13. Paul en Corina – 52 ptn
14. Niels en Jonathan – 49,5 ptn
15. Ricardo en Victor – 49 ptn
16. Wessel en Bo – 48 ptn
17. Familie Blokpoel – 45,5 ptn
18. Suzan en Freek – 42 ptn
19. Stefano en Zico – 39,5 ptn
20. Chayenne en Quinty – 36 ptn
21. Jack en Dylan – 26,5 ptn

Iedereen weer bedankt voor de leuke avond!