WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 80 toeschouwers online.

Nieuws

Versoepeld feest na 1e competitiewinst

Na een zinderende 1e competitiewedstrijd (3 punten winst) mocht het feest eindelijk weer los op: “ De Stoofwei”. De anderhalve meter buitenspel is opgeheven, we gaan weer verder waar we gebleven waren. We zitten weer middenin de wedstrijd, we mogen weer langs het veld staan en roepen, klappen en juichen. We mogen weer hossen, springen, dansen en zingen.

 Of we het gemist hadden, of we er aan toe waren ? Zie foto’s en filmpjes…

Eerst een heuse corona check, opgelegd door o.a. onze minister H de Jonge. Niemand ontglipte aan de security Boa’s VCK 3 mannen. Eerst groen licht en dan pas de kantine in, al waar het groen zag van de groene vinkjes (of waren het de kratten en flesjes?)

Starten met een heerlijk frietje stoofvlees, gebakken door Ellen en Diane. Zomaar 30 kg weggebakken, de bodem was gelegd. Heerlijk.

 We waren t niet verleerd, we konden het nog; dansen van links naar rechts, laag naar hoog , juichende barkrukken, zwaaiende shirtjes, zingende (klanken uitstotende) spelers, proostende kratten, glazen en flesjes.

Eén en al feest. DJ’s  Chris en Willem ter plaatse, hardwerkend kantine personeel. Alles en iedereen droeg z’n steentje bij. Zo moet het gaan; zo moet het zijn. Voetballen, winnen, beleving, betrokken, en gezelligheid.

De kop is eraf, de aftrap van het nieuwe seizoen is genomen. De handen weer ineen geslagen voor onze club. De AC wenst jullie allemaal een mooi, sportief voetbal jaar. Tot het volgende feestje (houd de website in de gaten).

 

De Activiteitencommissie,

Erik Damen
Robin van Eenennaam
Kim Beekman
Corina Martens