WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 66 toeschouwers online.

Nieuws

Herdenking Utrecht

Bericht KNVB:

"Zoals jullie naar alle waarschijnlijkheid hebben vernomen via de media of onze site, is één van onze leden afgelopen maandag bij het schietincident in Utrecht om het leven gekomen. Hij was trainer van twee jeugdteams en voetbalde zelf ook. Dit raakt ons diep in ons voetbalhart. Wellicht zijn ook mensen op jullie vereniging aangeslagen.

Daarom willen we vanuit de KNVB alle verenigingen/teams de mogelijkheid bieden om hierbij stil te staan middels een minuut stilte voorafgaand aan de eerstvolgende wedstrijd. Indien jullie team een minuut stilte wenst, geef dit dan aan bij de tegenstander en de scheidsrechter. We hopen vanuit beide kanten op begrip voor deze eventuele keuze."

Vanzelfsprekend ondersteunt het bestuur van VCK dit initiatief van de KNVB en stellen de teams in de gelegenheid om voorafgaand aan de wedstrijden van zaterdag 23 maart de gebeurtenis in Utrecht te herdenken door voorafgaand aan de wedstrijd 1 minuut stilte in acht te nemen.

Bestuur VCK