Nieuws

Beweegcentrum DOEN O23 toernooi

Beste voetballiefhebbers,

Welkom bij de 25e editie van het onder 23 toernooi!

Het onder 23 toernooi wordt ook dit jaar weer gehouden op het terrein van VCK. Na een aantal jaren van afwezigheid is het toernooi een aantal jaar geleden nieuw leven ingeblazen, met een nieuwe sponsor: Beweegcentrum DOEN. Na de succesvolle editie van vorige jaren is het dit jaar dus tijd voor het 3e Beweegcentrum DOEN O23 toernooi.

Beweegcentrum DOEN is een in Koudekerke gevestigd beweegcentrum voor iedereen die gezond en fit wil worden of blijven. Naast de apparaten voor de fitnessactiviteiten, worden er ook diverse groepslessen aangeboden.

Gedurende de dag zal Daniel en of Christian Muller van Personal Fysio op meerdere momenten beschikbaar zijn om pijntjes te behandelen of eventueel de spieren los te gooien. Verder zijn zij ook beschikbaar voor algemene vragen of opmerkingen.

Tijdens de vorige edities van het O23 toernooi was dit altijd een gezellige dag, met veel publiek en goede en spannende wedstrijden. Voor dit jaar hopen we natuurlijk weer op hetzelfde!

Iedereen veel succes en veel kijkplezier!

Met sportieve groet,

Fred Hendrikse
Eigenaar Beweegcentrum DOEN
www.beweegcentrumdoen.nl

Dit toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door:

beweegcentrumdoen tb kesteloo vergosport
   
 
personalfysio
fredhendrikse

 

 Poule-indeling: Poule 1   Poule 2  
  t mzc11  MZC'11   t jongambon  Jong Ambon  
  t oostkapelle  Oostkapelle   t dauwendaele  FC Dauwendaele  
  t vck  VCK   t jvab  JVOZ  
  t walcheren  Walcheren   t krabbendijke  Krabbendijke  

 
Scheidsrechters op deze dag zijn de heren: Rick Sturm, Bart Wattel, Niels Boel en Ron Huser.

Tijd Veld Team 1 Team 2 Uitslag
             
  10:00 - 10:25 1 Oostkapelle - VCK -
  10:00 - 10:25 2 FC Dauwendaele - Jong Ambon -
  10:35 - 11:00 2 Walcheren - MZC'11 -
  10:35 - 11:00 1 JVOZ - Krabbendijke  -
  11:10 - 11:35 2 Oostkapelle - MZC'11 -
  11:10 - 11:35 1 FC Dauwendaele - Krabbendijke -
  12:10 - 12:35 2 Walcheren - VCK -
  12:10 - 12:35 1 Jong Ambon - JVOZ -
  12:45 - 13:10 1 Walcheren - Oostkapelle -
  12:45 - 13:10 2 FC Dauwendaele - JVOZ -
  13:20 - 13:45 1 VCK - MZC'11 -
  13:20 - 13:45 2 Jong Ambon - Krabbendijke -
             
  Plaats 5 t/m 8 Veld       Uitslag
             
A 14:00 - 14:25 2 Nummer 3 poule 1 - Nummer 4 poule 2 -
             
B 14:35 - 15:00 2 Nummer 4 poule 1 - Nummer 3 poule 2 -
             
  15:10 - 15:35 2 Verliezer wedstrijd A - Verliezer wedstrijd B -
             
  15:10 - 15:35 1 Winnaar wedstrijd A - Winnaar wedstrijd B -
             
             
  Halve finales Veld       Uitslag
             
C 14:00 - 14:25 1 Winnaar poule 1 - Nummer 2 poule 2 -
             
D 14:35 - 15:00 1 Winnaar poule 2 - Nummer 2 poule 1 -
             
             
3e/4e plaats Veld Uitslag
             
  15:45 - 16:10 2 Verliezer wedstrijd C - Verliezer wedstrijd D -
             
             
  FINALE Veld       Uitslag
             
  15:45 - 16:10 1 Winnaar wedstrijd C - Winnaar wedstrijd D -
             
             
             
m balletje   Prijsuitreiking om 16:15 uur   m balletje