Links

Algemeen   
Voetbal Nederland  PZC Sport
Voetbal.nl Voetbalmasterz Voetbal op Zaterdag Omroep Zeeland Sport
Ons Oranje KNVB amateurvoetbal Nos Teletekst Omroep Zeeland Teletekst
Zeeland
A Aardenburg AVC H Hansweertse Boys N Nieuwdorp sv T Terhole
Apollo '69 SV Heer Arendskerke 's Nieuwland Terneuzen
Arnemuiden Heinkenszand sv NOAD '67 Terneuzense Boys
Axel FC Hoedekenskerke sv Noormannen de Tholense Boys
  Hoek HSV
  ~ HPC'16
B Bevelanders   Hontenisse O Oostburg sv V VCK 
  Biervliet Hoofdplaat Oostkapelle   Veere
  Borssele Hulsterloo Ouwerkerk sv Vlissingen vc
Breskens HVV '24 Vogelwaarde
Brouwershaven asv  [FB] P Patrijzen Vosmeer
Bruse Boys I IJzendijke Philippine
C Cadzand J Jong Ambon sv R RCS W  Waarde 
Clinge  JVOZ Renesse sv Walcheren sv 
  Colijnsplaatse Boys RIA W   Wemeldinge
Corn Boys K Kapelle Rillandia Westhoek FC de
Cortgene Kloetinge ~ Westhoek FC de
Koewacht rkvv S Schoondijke  WHS
D Dauwendaele FC Krabbendijke SDO '63 WIK '57
DFS sv  Kruiningen Serooskerke Wolfaartsdijk
Domburg  Kwadendamme SKNWK
  Duiveland sv Sluis sv Y Yerseke
DwO'15 L Lewedorpse Boys  Sluiskil
DZC 09  [FB]   ~ Lebo/SVN Smerdiek sv Z Zaamslag 
  Luctor '88 SPS Zeelandia-Middelburg
G GOES   Spui Zeeland Sport 
GPC Vlissingen M Meeuwen de SSV '65   ZSC '62 
  Graauw   MZC '11 Stavenisse sc
Groede MZVC STEEN
         
         

Zuid I 

A Achilles Veen F Fendert N
NAC T
Taxandria
Alblasserdam Fiducia   Nemelaer rksv   Terheijden
Alliance Nieuw Borgvliet TOP
Altena G Gastel SC Noordhoek Tricht
Argon sv Grenswachters NIVO Sparta TSC
Audacia Geldrop NVS
Groote Lindt
Gunners The U UNA
B Baronie   GVV '63 O  ODIO   Unitas '30
  Bergen FC     Olympia '60  
  Beek Vooruit       Olympus sc    
  Best Vooruit H Halsteren   Oosterhout V Victoria '03
  BSC Roosendaal   Heerjansdam   Oranje Wit   VOAB
  Boeimeer   Hoeven       Vrederust
  BVV '63     P PCP Breda   VVC '68
    I Internos   Pelikaan   VVGZ
C Chaam Prinsenland
Chrislandia J JEKA Pusphaira  
CluZoNa JPS W Waalre
R Rijen   Welberg
  Rijsoord Wieldrecht
D De Alblas K Klundert Rimboe WSC Waalwijk
DFC Kogelvangers RKDSV WVV '67
DOSKO Kozakken Boys Rood-Wit W Were Di
Drechtstreek  Roosendaal
DSE L LONGA
DVO '60 S Schelluinen Z ZIGO
M METO SEOLTO ZPR '84
E  Emplina   MOC '17 Stedoco Zwaluwe
Engelen FC Moerse Boys Steenbergen Zwerver de
EBOH Moerstraten FC