Programma en Uitslagen

     Thuis ↓          Uit ↓       Uitslagen ↓


 Elftallen, op vrijdag 18:00 geen scheidsrechter vermeld: Z S R = zelf scheidsrechter regelen.
Teams spelend op half of kwart veld, altijd: Z S R = zelf scheidsrechter/spelbegeleider regelen.

             
             
Woensdag 27 september 2017      Aanvang Veld  
            Locatie:
B FC De Westhoek JO15-1 - VCK JO15-1 19.30   ZSC'62, te Scharendijke
O VCK O11-1 - Nieuwland O10-1 18.30 2 P. Kristelijn
             
             
Zaterdag 30 september 2017   Aanvang Veld Scheidsrechter
             
c VCK 1 - RCS 1 15.00 1 J.A. Koster
c FC De Westhoek 2 - VCK 2  14.30   J.M. Smits
c Arendskerke 3 - VCK 3 14.00    
c VCK 4 - Walcheren 4 12.30 1  ?
c VCK 5 - MZVC 3 15.00 2  ?
c VCK 6 - Steen 2 13.00 2  ?
c VCK JO17-1 - Steen JO17-1 10.30 1 S. de Reus
c VCK JO17-2 - Colijnspl. Boys JO17-1 11.15 2  ?
c VCK JO15-1 - VC Vlissingen JO15-1 09.00 1  ?
c De Noormannen JO13-1 - VCK JO13-1 10.00    
c VCK JO11-1 - RCS JO11-2 10.00 2 ZSR
c VCK JO11-2 - Apollo'69 JO11-3 10.00 2 Sjoerd (VCK 4)
c VCK JO11-3 vrij      
c VCK JO9-1 - FC Dauwendaele JO9-2 09.00 2 ZSR
c FC Dauwendaele JO9-3 - VCK JO9-2 09.30    
c VC Vlissingen JO7-1 - VCK JO7-1 08.45    
c Vogelw/Honten MO17-1 - VCK MO17-1 11.00    
c VC Vlissingen MO15-1 - VCK MO15-1 09.45    
c Jong Ambon MO13-1 - VCK MO13-1 11.15    
             
             
Woensdag 4 oktober 2017   Aanvang Veld Scheidsrechter
             
  VCK 3e selectie   Training 20.00 2  
O VCK Vrouwen - Veere Vrouwen 20.00 1  ?
B FC Dauwendaele JO9-2 - VCK JO9-1 18.00    
             
             
Zaterdag 7 oktober 2017   Aanvang Veld Scheidsrechter
             
c Wemeldinge 1 - VCK 1 15.00    
c VCK 2 - Arnemuiden 2 14.30 1  ?
c VCK 3 - Kruiningen 2 12.15 1  ?
c Domburg 2 - VCK 4 12.30    
c Serooskerke 6 - VCK 5 14.30    
c Nieuwdorp 4 - VCK 6 13.15    
c FC Axel JO17-1 - VCK JO17-1 13.00   [FC Axel nieuw in comp.]
c SSV'65 JO17-2 - VCK JO17-2 11.15    
c FC Axel JO15-1 - VCK JO15-1 11.15    
c VCK JO13-1 - Seroosk/Veere JO13-1 10.45 1  ?
c Domburg JO11-1 - VCK JO11-1 10.00    
c FC Dauwendaele JO11-3 - VCK JO11-2 09.30    
c VCK JO11-3 - MZC'11 JO11-5 09.30 1 ZSR
c Patrijzen JO9-1 - VCK JO9-1 08.30    
c VCK JO9-2 - GPC Vlissingen JO9-3 09.30 2 ZSR
c VCK JO7-1 - Veere JO7-1 10.00 3 ---
c VCK MO17-1   vrij      
c VCK MO15-1 - Wolfaartsdijk MO15-1 10.45 2  ?
c VCK MO13-1 - FC De Westhoek MO13-1 09.30 1 ZSR
             
             
Woensdag 11 oktober 2017   Aanvang Veld Scheidsrechter
             
c VCK JO11-1 - Arnemuiden JO11-2 18.30 2 ZSR
             
             
Zaterdag 14 oktober 2017 Herfstvakantie Aanvang Veld Scheidsrechter
             
c VCK 1 - GPC Vlissingen 1 14.30 1  ?
c Serooskerke 2 - VCK 2  14.30    
c Borssele 1 - VCK 3 14.30    
c VCK 4 - MZVC 2 12.00 1  ?
c VCK 5 - De Meeuwen 5 14.30 2  ?
c VCK 6 - Lewedorpse Boys 3 12.30 2  ?
c VCK JO17-1 - FC Dauwendaele JO17-1 10.15 1  ?
c VCK JO17-2 - Kruiningen JO17-1 10.30 2  ?
c VCK JO15-1 vrij      
c Wemeldinge JO13-1 - VCK JO13-1 10.00    
  VCK JO11-1   vrij     [Verplaatst naar 11 okt]
c VCK JO11-2 - Lebo/SVN/VVB JO11-1 09.00 1 ZSR
c VCK JO11-3   vrij      
c VCK JO9-1 - Goes JO9-2 09.15 2 ZSR  [Goes nieuw in comp]
c FC De Westhoek JO9-2 - VCK JO9-2 09.30    
c Oostkapelle JO7-1 - VCK JO7-1 09.00    
c Nieuwland MO17-1 - VCK MO17-1 11.45    
c Zeelandia Midd MO15-2 - VCK MO15-1 13.00    
c MZC'11 MO13-1 - VCK MO13-1 09.30    
             
             
Zaterdag 21 oktober 2017 Herfstvakantie Aanvang Veld  
             
c VCK 1 - Kruiningen 1 14.30 1 WD 5
  VCK 2   vrij      
  VCK 3 vrij      
  VCK 4 vrij      
c De Noormannen 3 - VCK 5 14.30   [uitgesteld op 23 sep]
  VCK 6 vrij      
  VCK JO17-1 vrij      
  VCK JO17-2   vrij      
  VCK JO15-1 vrij      
B VCK JO13-1          1e knock-out ronde
B VCK JO11-1          Beker
  VCK JO11-2 vrij      
  VCK JO11-3 vrij      
B VCK JO9-1          Beker
  VCK JO9-2   vrij      
  VCK JO7-1   vrij      
  VCK MO17-1 vrij      
  VCK MO15-1 vrij      
  VCK MO13-1 vrij      
             
             
Zaterdag 28 oktober 2017        
             
c Zaamslag 1 - VCK 1  14.30    
c VCK 2 - Zaamslag 2 14.30 1  ?
c VCK 3 - Spui 2 12.15 1  ?
c GPC Vlissingen 4 - VCK 4  12.30    
c RCS 3 - VCK 5 14.30    
c GPC Vlissingen 6 - VCK 6  12.30    
c Tern. Boys JO17-1 - VCK JO17-1 14.30    
c Arendskerke JO17-2 - VCK JO17-2 11.00    
c Zeelandia Midd JO15-2 - VCK JO15-1 13.00    
c VCK JO13-1 - Zeelandia Midd JO13-3 09.15 1  ?
c FC Dauwendaele JO11-2 - VCK JO11-1 11.00    
c VCK JO11-2   vrij     [Nieuwland 3 uit comp] 
c VCK JO11-3   vrij      
c GPC Vlissingen JO9-2 - VCK JO9-1 08.45    
c VCK JO9-2 - Lebo/SVN/VVB JO9-2 09.15 2 ZSR
c VCK JO7-1 - De Meeuwen JO7-1 10.00 3 ---
c VCK MO17-1 - Arnemuiden MO17-1 10.45 2  ?
c VCK MO15-1 - RCS MO15-1 10.45 1  ?
c VCK MO13-1 - Vogelw/Hontenisse MO13-1 09.15 2 ZSR  [V/H nieuw in comp]
             
             
Zaterdag 4 november 2017        
             
c VCK 1 - Bevelanders 1   1 WD 7
c Tholense Boys 2 - VCK 2      WD 6
c Zaamslag 3 - VCK 3      
c VCK 4 - Zeeland Sport 2      
c VCK 5 - Walcheren 5      
c VCK 6 - Serooskerke 5      
c VCK JO17-1 - HPC'16 JO17-1   1  
c VCK JO17-2 - Seroosk/Veere JO17-2      
c VCK JO15-1 vrij      
c SSV'65 JO13-1 - VCK JO13-1      
c VCK JO11-1 - Nieuwland JO11-1     ZSR
c VCK JO11-2 - Kapelle JO11-5     ZSR
c DZC09 JO11-1 - VCK JO11-3      
c VCK JO9-1 - RCS JO9-4   2 ZSR
c De Noormannen JO9-2 - VCK JO9-2      
c Domburg JO7-1 - VCK JO7-1      
c De Meeuwen MO17-1 - VCK MO17-1      
c Luctor H'zand MO15-1 - VCK MO15-1      
c VCK MO13-1   vrij      
             
             
Zaterdag 11 november 2017        
             
c VCK 1         Inhaal
c VCK 2 - FC Dauwendaele 2   1 WD 7
c VCK 3 - Yerseke 3      
c Oostkapelle 4 - VCK 4       
c Oostkapelle 5 - VCK 5      
c FC Axel 5 - VCK 6       
c ST HHVC JO17-1 - VCK JO17-1      
c VCK JO17-2 - Kloetinge JO17-5      
c VCK JO15-1 - FC Dauwendaele JO15-1   1  
c Kloetinge JO13-3 - VCK JO13-1      
c GPC Vlissingen JO11-1 - VCK JO11-1      
c VCK JO11-2 - Serooskerke JO11-2     ZSR
c VCK JO11-3 - FC De Westhoek JO11-4     ZSR
c Walcheren JO9-7 - VCK JO9-1     [Walch nieuw in comp.]
c VCK JO9-2 - Nieuwland JO9-1   2 ZSR
c Zeelandia Midd JO7-1 - VCK JO7-1      
c FC Axel MO17-1 - VCK MO17-1      
c FC Dauwendaele MO15-1 - VCK MO15-1      
c VCK MO13-1 - Jong Ambon MO13-1      
             
             
Zaterdag 18 november 2017        
             
c Walcheren 1 - VCK 1     WD 8
c RCS 2 - VCK 2      WD 8
c Luctor Heinkenszand 5 - VCK 3      
c VCK 4 - Jong Ambon 2      
c VCK 5 - Arnemuiden 4      
c VCK 6 - MZVC 4      
c VCK JO17-1 - Kloetinge JO17-2   1  
c DwO'15 JO17-1 - VCK JO17-2      
c Hont/SDO/Vog JO15-1 - VCK JO15-1      
c VCK JO13-1 - Oostkapelle JO13-1      
c VCK JO11-1 - Jong Ambon JO11-1     ZSR
c Nieuwland JO11-2 - VCK JO11-2      
c RCS JO11-4 - VCK JO11-3      
c VCK JO9-1 - SSV'65 JO9-2   2 ZSR
c De Meeuwen JO9-2 - VCK JO9-2      
c VCK JO7-1 - Walcheren JO7-1     [afgelast op 9 sept]
c VCK MO17-1 - Oostkapelle MO17-1      
c VCK MO15-1 - FC De Westhoek MO15-1      
c FC De Westhoek MO13-1 - VCK MO13-1      
             
             
Zaterdag 25 november 2017        
             
c VCK 1 - FC Dauwendaele 1   1 WD 9
c VCK 2 - Kapelle 2     WD 9
c VCK 3 - Lewedorpse Boys 2      
c Serooskerke 4 - VCK 4       
c Veere 3 - VCK 5      
c Borssele 2 - VCK 6      
c VCK JO17-1 vrij      
c VCK JO17-2   vrij     [MZC'11 uit comp.]
c VCK JO15-1 - Steen JO15-1   1  
c Krabbendijke JO13-1 - VCK JO13-1      
c Domburg JO11-2 - VCK JO11-1      
c VCK JO11-2 - SSV'65 JO11-4     ZSR
c VCK JO11-3 - Colijnspl. Boys JO11-1     ZSR
c Kapelle JO9-2 - VCK JO9-1      
c VCK JO9-2 - Bevelanders JO9-1   2 ZSR
c VCK JO7-1   vrij     [Bevelanders uit comp]
c VCK MO17-1   vrij      
c Colijnspl. Boys MO15-1 - VCK MO15-1      
c VCK MO13-1 - MZC'11 MO13-1      
             
             
Zaterdag 2 december 2017        
             
c VC Vlissingen 1 - VCK 1      WD 10
c VCK 2 - GPC Vlissingen 2     WD 10
c VCK 3 - Arnemuiden 3      
c FC Dauwendaele 4 - VCK 4       
c GPC Vlissingen 5 - VCK 5      
c Nieuwland 3 - VCK 6       
c Terneuzen JO17-1 - VCK JO17-1      
c De Noormannen JO17-1 - VCK JO17-2      
c Sluis/Aardenburg JO15-1 - VCK JO15-1      
c VCK JO13-1 - Jong Ambon JO13-1      
c Luctor H'zand JO11-3 - VCK JO11-1      
c GPC Vlissingen JO11-3 - VCK JO11-2      
c VCK JO11-3 - Walcheren JO11-4      
c VCK JO9-1   vrij     [ZMidd uit comp.]
c VCK JO9-2 - Walcheren JO9-5      
c VCK JO7-1 - Arnemuiden JO7-1     [afgelast op 16 sept]
c VCK MO17-1 vrij      
c VCK MO15-1 - Bruse Boys MO15-1     [Bru nieuw in comp.]
c Vogelw./Hontenisse MO13-1 - VCK MO13-1      
             
             
Zaterdag 9 december 2017        
             
c VCK 1 - Yerseke 1     WD 11
c Hoek 3 - VCK 2      WD 11
c Kapelle 5 - VCK 3      
c VCK 4 - De Noormannen 2      
c VCK 5 - FC Dauwendaele 5      
c VCK 6 - Terneuzense Boys 5      
c VCK JO17-1 - IJzendk/Oostbrg JO17-1      
c VCK JO17-2 - Zeelandia Midd JO17-5      
c VCK JO15-1   vrij     [Schndk/Brskns uit comp]
c RCS JO13-2 - VCK JO13-1      
c VCK JO11-1 - De Meeuwen JO11-1      
c VCK JO11-2 - DwO'15 JO11-1      
c Walcheren JO11-3 - VCK JO11-3      
c VCK JO9-1 - VC Vlissingen JO9-3      
c Zeelandia Midd JO9-8m - VCK JO9-2      
c Zeelandia Midd JO7-3 - VCK JO7-1      
c IJzendijke MO17-1 - VCK MO17-1      
c Apollo'69 MO15-1 - VCK MO15-1      
c VCK MO13-1         Inhaal
             
             
Zaterdag 16 december 2017        
             
c Lewedorpse Boys 1 - VCK 1     WD 12
c VCK 2         Inhaal
c VCK 3          "
c VCK 4          "
c VCK 5          "
c VCK 6          "
c VCK JO17-1          "
c VCK JO17-2          "
c VCK JO15-1          "
B VCK JO13-1         Beker / Inhaal
B VCK JO11-1          "
c VCK JO11-2         Inhaal
c VCK JO11-3          "
B VCK JO9-1         Beker / Inhaal
c VCK JO9-2         Inhaal
c VCK JO7-1          "
c VCK MO17-1          "
c VCK MO15-1          "
c VCK MO13-1          "
             
Z Zevendorpentoernooi   voor O9 en O7 13.00 - 17.00 De Bellink Westkapelle
             
             
Zaterdag 23 december 2017 Winterstop     Kerstvakantie
             
T Frits Simonse toernooi   voor alle senioren middag   sportpark De Stoofwei
             
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 17.00 Halve Maan, Oostkapelle
           
Z Zevendorpentoernooi   voor O9 en O7 13.00 - 17.00 Bellink, Westkapelle
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Donderdag 28 december 2017        
             
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 17.00 Halve Maan, Oostkapelle
             
             
Zaterdag 30 december 2017 Winterstop     Kerstvakantie 
             
           
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Dinsdag 2 januari 2018        
             
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 16.00 Couburg, Koudekerke
           
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 17.00 Halve Maan, Oostkapelle
             
             
Woensdag 3 januari 2018        
             
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 16.00 Couburg, Koudekerke
           
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 17.00 Halve Maan, Oostkapelle
           
Z Zevendorpentoernooi   voor O9 en O7 13.00 - 17.00 De Bellink Westkapelle
             
             
Donderdag 4 januari 2018        
             
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 16.00 Couburg, Koudekerke
           
Z Zevendorpentoernooi   O17 t/m O11 09.00 - 17.00 Halve Maan, Oostkapelle
             
             
Zaterdag 6 januari 2018 Winterstop     Kerstvakantie 
             
Z Zevendorpentoernooi   voor O9 en O7 13.00 - 17.00 De Bellink Westkapelle
           
           
             
             
             
             
             
Zaterdag 13 januari 2018 Winterstop      
             
Z Zevendorpentoernooi   voor O9 en O7 13.00 - 17.00 De Bellink Westkapelle
           
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 20 januari 2018 Winterstop      
             
Z Zevendorpentoernooi   voor O9 en O7 13.00 - 17.00 De Bellink Westkapelle
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 27 januari 2018        
             
c Kapelle 1 - VCK 1      WD 13
             
  VCK 2 t/m VCK 6 vrij      
             
  VCK JO17-1 t/m JO7-1   vrij      
  VCK MO17-1 t/m MO13-1   vrij      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 3 februari 2018        
             
c VCK 1 - Arendskerke 1     WD 14
c VCK 2         Inhaal
c VCK 3          "
c VCK 4          "
c VCK 5          "
c VCK 6          "
c VCK JO17-1          "
c VCK JO17-2          "
c VCK JO15-1          "
B VCK JO13-1         Beker / Inhaal
B VCK JO11-1          "
c VCK JO11-2         Inhaal
c VCK JO11-3          "
B VCK JO9-1         Beker / Inhaal
c VCK JO9-2         Inhaal
c VCK JO7-1          "
c VCK MO17-1          "
c VCK MO15-1          "
c VCK MO13-1          "
             
             
Zaterdag 10 februari 2018 Carnaval      
             
c VCK 1         Inhaal
  VCK 2 t/m VCK 6 vrij      
       
  VCK JO17-1 t/m JO7-1 vrij      
  VCK MO17-1 t/m MO13-1 vrij      
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 17 februari 2018 Voorjaarsvakantie      
             
c VCK 1         Inhaal
c VCK 2          "
c VCK 3          "
c VCK 4          "
c VCK 5          "
c VCK 6          "
c VCK JO17-1          "
c VCK JO17-2          "
c VCK JO15-1          "
c VCK JO13-1         Inhaal / Beker
c VCK JO11-1          "
c VCK JO11-2         Inhaal
c VCK JO11-3          "
c VCK JO9-1         Beker / Inhaal
c VCK JO9-2         Inhaal
c VCK JO7-1          "
c VCK MO17-1          "
c VCK MO15-1          "
c VCK MO13-1          "
             
             
Zaterdag 24 februari 2018 Voorjaarsvakantie      
             
c GPC Vlissingen 1 - VCK 1      WD 15
c VCK 2 - Serooskerke 2     WD 12
c VCK 3 - Borssele 1      
c MZVC 2 - VCK 4      
c De Meeuwen 5 - VCK 5      
c Lewedorpse Boys 3 - VCK 6      
             
c VCK JO17-1 t/m JO13-1   HERINDELING !!     WD 12
c VCK JO11-1 t/m JO7-1   HERINDELING !!     WD 12
c VCK MO17-1 t/m MO13-1   HERINDELING !!     WD 12
             
             
             
             
Zaterdag 3 maart 2018        
             
c VCK 1 - Wemeldinge 1     WD 16
c Arnemuiden 2  - VCK 2       WD 13
c Kruiningen 2 - VCK 3      
c VCK 4 - Domburg 2      
c VCK 5 - Serooskerke 6      
c VCK 6 - Nieuwdorp 4      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 10 maart 2018        
             
c Bevelanders 1 - VCK 1     WD 17
c VCK 2  - Tholense Boys 2     WD 14
c VCK 3 - Zaamslag 3      
c Zeeland Sport 2 - VCK 4      
c Walcheren 5 - VCK 5      
c Serooskerke 5 - VCK 6      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 17 maart 2018        
             
c VCK 1 - Zaamslag 1     WD 18
c Zaamslag 2  - VCK 2       WD 15
c Spui 2 - VCK 3      
c VCK 4 - GPC Vlissingen 4      
c VCK 5 - RCS 3      
c VCK 6 - GPC Vlissingen 6      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 24 maart 2018        
             
c Kruiningen 1 - VCK 1     WD 19
c Kapelle 2  - VCK 2      WD 16
c Lewedorpse Boys 2 - VCK 3      
c VCK 4 - Serooskerke 4      
c VCK 5 - Veere 3      
c VCK 6 - Borssele 2      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 31 maart 2018 Pasen      
             
c VCK 1 - Walcheren 1     WD 20
  VCK 2 t/m VCK 6   vrij      
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
Maandag 2 april 2018 Pasen      
             
             
             
             
Zaterdag 7 april 2018        
             
c RCS 1 - VCK 1      WD 21
c VCK 2  - FC De Westhoek 2     WD 17
c VCK 3 - Arendskerke 3      
c Walcheren 4 - VCK 4      
c MZVC 3 - VCK 5      
c Steen 2 - VCK 6      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 14 april 2018        
             
c VCK 1 - Kapelle 1     WD 22
c Yerseke 2  - VCK 2     WD 18
c FC Axel 4 - VCK 3      
c VCK 4 - Nieuwland 2      
c VCK 5 - De Noormannen 3      
c VCK 6 - De Meeuwen 4      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 21 april 2018        
             
c VCK 1 - VC Vlissingen 1     WD 23
c VCK 2 - RCS 2     WD 19
c VCK 3 - Luctor Heinkenszand 5      
c Jong Ambon 2 - VCK 4      
c Arnemuiden 4 - VCK 5      
c MZVC 4 - VCK 6      
             
             
             
             
             
             
             
             
Vrijdag 27 april 2018 Koningsdag      
             
  Koningsdagtoernooi     09.00 - 12.00  
             
             
Zaterdag 28 april 2018 Meivakantie      
             
c VCK 1         Inhaal
c VCK 2         Inhaal
c VCK 3         Inhaal
c VCK 4         Inhaal
c VCK 5         Inhaal
c VCK 6         Inhaal
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 5 mei 2018 Meivakantie      
             
c VCK 1         Inhaal
c VCK 2         Inhaal
c VCK 3         Inhaal
c VCK 4         Inhaal
c VCK 5         Inhaal
c VCK 6         Inhaal
             
             
             
             
             
             
             
             
Woe 8 of Don 9 mei 2018 Hemelvaart      
             
c VCK 1         Inhaal
c VCK 2         Inhaal
             
             
Zaterdag 12 mei 2018 Hemelvaartweekend      
             
c FC Dauwendaele 1 - VCK 1      WD 24
c FC Dauwendaele 2 - VCK 2     WD 20
c Yerseke 3 - VCK 3      
c VCK 4 - Oostkapelle 4      
c VCK 5 - Oostkapelle 5      
c VCK 6 - FC Axel 5      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 19 mei 2018 Pinksterweekend      
             
c VCK 1 - Lewedorpse Boys 1     WD 25
c GPC Vlissingen 2 - VCK 2      WD 21
c Arnemuiden 3 - VCK 3      
c VCK 4 - FC Dauwendaele 4      
c VCK 5 - GPC Vlissingen 5      
c VCK 6 - Nieuwland 3      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 26 mei 2018        
             
c Yerseke 1 - VCK 1     WD 26
c VCK 2 - Hoek 3     WD 22
c VCK 3 - Kapelle 5      
c De Noormannen 2 - VCK 4      
c FC Dauwendaele 5 - VCK 5      
c Terneuzense Boys 5 - VCK 6      
             
             
             
             
             
             
             
             
Zaterdag 2 juni 2018       Bekerfinaledag
             
nac            
nac            
             
             
             
Zaterdag 9 juni 2018        
             
nac            
nac            
             
             
             
Zaterdag 16 juni 2018        
             
nac            
nac            
             
             
             
Donderdag 21 juni 2018        
             
  VCK  1948 ~ 2018   70 jaar!      
             
             
             
Zaterdag 23 juni 2018        
             
  Jubileumfeest!