Update 9 mei »

Wie is er online?

Er zijn 53 toeschouwers online.

Beker

Beker Zeeuwse teams

Finale 2 juni in Etten-Leur:     t duiveland NSV JO9-3   -   t vck VCK JO9-1

Zeeuwse teams in de finale  22 
3 senioren, 8 junioren, 10 pupillen, 1 vrouwen.

Finale locaties: TSV Gudok te Tilburg, Wolphaartsdijk, Yerseke, SVSSS te Udenhout, Unitas'30 te Etten-Leur, Alblasserdam. 

   Senioren  -  Groep 1    
         
Finale m zwapen Goes - Uno Animo 4-2
       
Halve Goes - Cluzona 3-1
finale Uno Animo - Marvilde 4-1
         
1 Sliedrecht - Goes 1-7
2 Cluzona - VC Vlissingen 3-0
3 Uno Animo - Madese Boys 2-0
4 WNC - Marvilde 0-3
       
   Reserve senioren  -  Groep 1  
         
Finale m zwapen Kloetinge 2 - Nuenen 2 2 juni, 15:00
Gudok, Tilburg
       
Halve Kloetinge 2 - Heerjansdam 2 2-0
finale Nuenen 2 - Rosmalen 2 1-0
         
1 Kloetinge 2 - De Meeuwen 2 6-1
2 ASWH 2 - Heerjansdam 2     * wns 2-2*
3 Rosmalen 2 - Dongen 2 2-0
4 Nuenen 2 - RKVVO 2 1-0
         
   Reserve senioren  -  4e klasse  
         
Finale METO 2 (zon) - m zwapen GPC Vlissingen 4 2 juni, 14:30
Wolphaartsdijk
       
Halve METO 2 (zon) - DIOZ 2 (zon) 2-0
finale GPC Vlissingen 4 (zat) - Goes 2 (zat) 1-0
         
1 Goes 2 (zat) - Patrijzen 2 (zat) 1-0
2 DIOZ 2 (zon) - RSV 2 (zon) 6-4
3 GPC Vlissingen 4 (zat)   vrij
4 METO 2 (zon)   vrij  
         
         
   JO19  -  Groep 1      
       
Finale m zwapen JVOZ JO19-1 - SC 't Zand JO19-1 2 juni, 15:00
Yerseke 
       
Halve JVOZ JO19-1 - Oranje Wit JO19-1 8-1
finale WSC JO19-1 - SC 't Zand JO19-1 2-3
         
1 IFC JO19-1 - Oranje Wit JO19-1 2-4
2 Rosmalen JO19-1 - SC 't Zand JO19-1 1-2
3 MOC'17 JO19-1 - JVOZ JO19-1 1-4
4 Zwaluw VFC JO19-1 - WSC JO19-1 2-4
         
   JO19  -  Groep 5    
       
Finale Steenbergen JO19-2 - m zwapen Yerseke JO19-1 2 juni, 13:00
Yerseke
       
Halve Steenbergen JO19-2   (van Groep 6) - Sprundel JO19-1 3-2
finale Yerseke JO19-1 - Oostburg/IJzendijke JO19-1 4-0
         
1 Sprundel JO19-1 - VVC'68 JO19-1 1-0
2 Cluzona JO19-1   (naar Groep 6) - Rood Wit W JO19-1 2-1
3 Oostkapelle/Domburg JO19-1 - Yerseke JO19-1 0-1
4 Oostburg/IJzendijke JO19-1   vrij  
         
         
   JO17  -  Groep 5      
         
Finale Prinsenland JO17-1 - m zwapen Luctor Heinkenszand JO17-1 2 juni, 11:00
Yerseke
       
Halve Kapelle JO17-1 - Prinsenland JO17-1 0-2
finale De Noormannen JO17-1 - Luctor Heinkenszand JO17-1 0-5
       
1 Prinsenland JO17-1     * wns - De Fendert JO17-1 *1-1
2 De Noormannen JO17-1   vrij
3 Luctor Heinkenszand JO17-1   vrij
4 Kapelle JO17-1   vrij  
         
   JO17  -  Groep 6      
         
Finale m zwapen SPS JO17-1 - m zwapen WHS JO17-1 2 juni, 13:00
Yerseke
       
Halve SPS JO17-1 - Schijf JO17-1 7-0
finale WHS JO17-1 - HHVC JO17-4 8-2
         
1 Kogelvangers JO17-1 - SPS JO17-1 1-3
2 's Heer Arendskerke JO17-2 - WHS JO17-1 5-6
3 Schijf JO17-1   vrij  
4 HHVC JO17-4   vrij  
         
         
   JO15  -  Groep 1    
         
Finale FC Eindhoven JO15-1 - m zwapen JVOZ JO15-1 2 juni, 10:30
Udenhout
         
Halve LRC JO15-1 - FC Eindhoven JO15-1 2-4
finale SC 't Zand JO15-1 - JVOZ JO15-1 1-4
         
1 FC Eindhoven JO15-1 - UNA JO15-1 4-0
2 JVOZ JO15-1 - Kloetinge JO15-1 4-1
3 SC 't Zand JO15-1 - SVSSS JO15-1 6-0
4 LRC JO15-1     * wns - Beek Vooruit JO15-1 *2-2
         
   JO15  -  Groep 5      
         
Finale m zwapen FC Dauwendaele JO15-1 - Kogelvangers JO15-1 2 juni, 9:30
Yerseke
       
Halve FC Dauwendaele JO15-1 - Goes JO15-1 3-0
finale Kapelle JO15-1 - Kogelvangers JO15-1 0-3
         
1 Sprundel JO15-1 - Kogelvangers JO15-1 0-1
2 Goes JO15-1 - Domburg JO15-1 6-0
3 Apollo'69 JO15-1 - FC Dauwendaele JO15-1 0-4
4 SPS JO15-1 - Kapelle JO15-1 3-5
         
   JO15  -  Groep 6    
         
Finale Internos JO15-3 - m zwapen HVV'24/Clinge JO15-4 2 juni, 11:00
Yerseke
       
Halve Internos JO15-3 - Cluzona JO15-1 2-0
finale HVV'24/Clinge JO15-4   vrij
       
1 Internos JO15-3 - NSV JO15-1 3-2
2 HVV'24/Clinge JO15-4 - Hont/SDO'63/Vogelwaarde JO15-2 6-2
3 Cluzona JO15-1   (van groep 5)   vrij
4 ---    

 

   JO13  -  Groep 5      
       
Finale m zwapen VC Vlissingen JO13-1 - Steenbergen JO13-1 2 juni, 11:00
Etten-Leur
       
Halve VC Vlissingen JO13-1 - FC Axel JO13-1 1-0
finale Luctor Heinkenszand JO13-1 - Steenbergen JO13-1 0-1
         
1 Luctor Heinkenszand JO13-1 - Krabbendijke JO13-1 3-0
2 Steenbergen JO13-1 - NVS JO13-1 4-1
3 FC Axel JO13-1 - Graauw JO13-1 8-2
4 VC Vlissingen JO13-1   vrij  
         
   JO13  -  Groep 6  
 
         
Finale m zwapen Sluiskil JO13-1  - SC Kruisland JO13-1 2 juni, 15:00
Etten-Leur
       
Halve Sluiskil JO13-1 - Kloetinge JO13-4 4-1
finale DSE JO13-2 - SC Kruisland JO13-1 2-3
         
1 Kloetinge JO13-4 - ODIO JO13-1 2-1
2 Unitas'30 JO13-2 - DSE JO13-2     * wns 2-2*
3 Koewacht JO13-1 - Sluiskil JO13-1 2-8
4 Roosendaal JO13-4 - SC Kruisland JO13-1 0-1
         
   JO13  -  Groep 7      
       
Finale m zwapen Hansweertse Boys JO13-1 - Halsteren JO13-4 2 juni, 15:00
Etten-Leur
       
Halve Hansweertse Boys JO13-1 - Hoofdplaat/Biervliet JO13-1 5-0
finale Halsteren JO13-4 - SC Stavenisse JO13-1 5-2
         
1 Terneuzen JO13-3 - Hansweertse Boys JO13-1 1-5
2 Halsteren JO13-4   vrij  
3 SC Stavenisse JO13-1   vrij  
4 Hoofdplaat/Biervliet JO13-1   vrij  
         
   JO13  7-tal  -  Groep 1      
         
Finale Noordeloos JO13-2 - m zwapen Krabbendijke JO13-3 2 juni, 11.00
Alblasserdam
       
Halve Neerlandia'31 JO13-1 - Noordeloos JO13-2 3-6
finale Tholense Boys JO13-2 - Krabbendijke JO13-3 3-4
         
1 Prinsenland JO13-3 - Neerlandia'31 JO13-1 0-6
2 Krabbendijke JO13-3 - Oranje Blauw'14 JO13-1 11-1
3 Tholense Boys JO13-2 - Rillandia JO13-2 12-2
4 SJO VITA JO13-2 - SV Noordeloos JO13-2 4-7
         
         
  JO11  -  Groep 2    
       
Finale m zwapen Wemeldinge JO11-1 - DSE JO11-1 2 juni, 13:00
Etten-Leur
       
Halve Wemeldinge JO11-1 - Patrijzen JO11-1 2-1
finale DSE JO11-1 - Grenswachters JO11-1 3-2
       
1 NOAD'67 JO11-1 - Wemeldinge JO11-1 2-9
2 Unitas'30 JO11-3 - DSE JO11-1 5-6
3 Grenswachters JO11-1 - Roosendaal JO11-4 4-3
4 Nieuwland JO11-1 - Patrijzen JO11-1 0-2
         
   JO11  -  Groep 3    
       
Finale m zwapen SSV'65 JO11-2 - De Schutters JO11-1 2 juni, 13:00
Etten-Leur
       
Halve Kwadendamme/Hoedekenskerke JO11-1 - SSV'65 JO11-2 5-6
finale De Schutters JO11-1 - NSV JO11-2 8-2
         
1 Lebo/SVN/VVB JO11-1 - Kwadendamme/Hoedekenskerke JO11-1 2-7
2 WIK'57 JO11-1 - SSV'65 JO11-2 0-2
3 De Schutters JO11-1 - Hoeven JO11-3 5-2
4 NSV JO11-2   vrij  
         
         
   JO10  -  Groep 1      
         
Finale m zwapen RCS JO10-1 - DSC JO10-1 2 juni, 13:00
Etten-Leur
       
Halve RCS JO10-1 - RBC JO10-2 4-2
finale DSC JO10-1 - JEKA JO10-1 5-0
         
1 RFC JO10-1 - RBC JO10-2 0-5
2 Unitas'30 JO10-3 - RCS JO10-1 1-8
3 DBS JO10-1 - DSC JO10-1 1-2
4 JEKA JO10-1     * wns - IFC JO10-1 *0-0
         
         
   JO9  -  Groep 2      
         
Finale MOC'17 JO9-2 - m zwapen Krabbendijke JO9-1 2 juni, 11:00
Etten-Leur
       
Halve MOC'17 JO9-2 - Zwaluwe JO9-1 2-0
finale Krabbendijke JO9-1 - Luctor Heinkenszand JO9-1 4-2
         
1 MOC'17 JO9-3 - Zwaluwe JO9-1 2-3
2 Luctor Heinkenszand JO9-1 - Sluis JO9-1 12-2
3 Duiveland JO9-1 - Krabbendijke JO9-1 5-8
4 Vosmeer JO9-1 - MOC'17 JO9-2 2-3
         
   JO9  -  Groep 3      
       
Finale m zwapen t vck VCK JO9-1 - NSV JO9-3
2 juni, 11:00
Etten-Leur
     
Halve VCK JO9-1 - Wolfaartsdijk JO9-1 12-2
finale Prinsenland JO9-2 - NSV JO9-3 2-7
     
1 FC Dauwendaele JO9-3 - VCK JO9-1 3-4
2 NSV JO9-3   vrij  
3 Prinsenland JO9-2   vrij  
4 Wolfaartsdijk JO9-1   vrij  
         
         
   JO8  -  Groep 2      
         
Finale m zwapen Arnemuiden JO8-1 - Nieuwkuijk JO8-1 2 juni, 11:00
Etten-Leur
         
Halve RKsv RCD JO8-2 - Arnemuiden JO8-1 3-8
finale Nieuwkuijk JO8-1 - RKDSV JO8-1 4-2
       
1 Arnemuiden JO8-1 - MOC'17 JO8-3 5-0
2 FC Eindhoven AV JO8-4 - Nieuwkuijk JO8-1 5-6
3 RKsv RCD JO8-2 - RSV JO8-1 5-4
4 RKDSV JO8-1 - DIA JO8-5 9-2
         
         
   Vrouwen  -  Groep 2      
       
Finale m zwapen Sparta/JVOZ VR1 - FC Eindhoven AV VR2 2-1
         
Halve DSE VR1 - Sparta/JVOZ VR1 0-2
finale FC Eindhoven AV VR2 - Rosmalen VR1 3-1
         
1 Bavel VR2 - DSE VR1 1-2
2 Sparta/JVOZ VR1 - Smerdiek VR1 3-1
3 FC Eindhoven AV VR2 - SC 't Zand VR2 4-0
4 GJS VR1 - Rosmalen VR1     * wns 0-0*