Nieuws

Uitnodiging COVS Walcheren

Beste sportvrienden,

Op maandag 23 april organiseert scheidsrechtersvereniging Walcheren een avond die toegankelijk is voor onze leden maar ook voor alle voetbalverenigingen en haar leden.

Op deze avond is te gast Cees Bakker, oud betaald voetbalscheidsrechter en docent van de KNVB, UEFA en FIFA. Tijdens deze avond geven wij iedereen de kans om zijn spelregelkennis te vergroten. Dit zal gebeuren met gebruik van actuele beelden.

Zijn er spelers, leden of verenigingsscheidsrechters die willen investeren in hun kennis, ze zijn van harte welkom. De avond wordt gehouden in het clubhuis van sv Walcheren en vangt aan om 19.30 uur. Wij hopen jullie dan te mogen begroeten.

Uitnodiging »

Met vriendelijke groet,

Arjan van de Reijt
Scheidsrechtersvereniging Walcheren

www.covswalcheren.nl