Nieuws

Rabobank Clubkas Campagne

Heeft u een rekening bij de Rabobank? Meld u dan vandaag nog aan als lid! Lid worden is helemaal gratis en levert allerlei voordeeltjes op. En u kunt straks stemmen op uw favoriete vereniging bij de Rabobank Clubkas Campagne. Hoe meer stemmen, hoe meer geld onze vereniging ontvangt.

https://www.rabobank.nl/lokale-bank/walcheren-noord-beveland/lidmaatschap/

Aarzel dus niet en wordt vóór 15 februari lid van de Rabobank en stem van 4 tot en met 16 april op VCK !!

 

De Rabobank Clubkas Campagne?
Onder het motto ‘een aandeel in elkaar’ maken we verbinding met onze klanten, leden en de samenleving. Tijdens de Clubkas Campagne verdeelt Rabobank Walcheren/Noord-Beveland maar liefst €165.000,- onder de verenigingen en stichtingen die klant en lid zijn. Niet de bank zelf, maar onze leden verdelen dit donatiebudget.
In de stemperiode kunnen de leden van onze bank hun stem uit brengen op hun favoriete vereniging of stichting. Voor leden betekent dit: ledeninvloed in de meest zuivere vorm.