Nieuws

Schoolvoetbal 2018

28 JAAR SCHOOLVOETBAL IN WESTKAPELLE

Over acht weken is het al weer zover! Zeventien scholen, met in totaal 68 teams (39 jongens & 29 meisjes), van de dorpen op Walcheren verdedigen de eer van hun school.

De jongens komen op woensdag 28 maart in actie, de meisjes op woensdag 4 april, aanvangstijd 12.45/13.00 uur. Uitwijkdata jongens 11 april en meisjes 18 april 2018. 

Cbs 't Klinket en obs De Sprong uit Koudekerke worden vertegenwoordigd door acht teams. Succes!!

Alle poulewinnaars spelen finales. De winnaars van deze finales gaan door naar het Zeeuws Kampioenschap!

 

Deelnemende scholen Shirt Broek Jongens
5/6
Jongens
7/8
Meisjes
5/6
Meisjes
7/8
               
Arnemuiden vco Oleanderhof geel rood 3 3 2 2
Arnemuiden obs 't Vierschip geel rood 2 2 1 2
Biggekerke cbs De Schute paars paars 0 1 0 1
Domburg obs De Golfslag blauw blauw 0 2 0 2
Grijpskerke cbs Bergpadschool felgroen blauw 1 1 1 1
Koudekerke obs De Sprong oranje zwart 1 2 1 0
Koudekerke cbs 't Klinket rood zwart  1 1 1 1
Nw. en St. Joosland sws De Lonneboot wit blauw 1 1 1 1
Oostkapelle cbsr Eben-Haëzer groen zwart 1 1 1 1
Oostkapelle sws Lispeltuut geel zwart 0 1 0 1
Serooskerke cbs De Wegwijzer blauw wit 1 1 0 0
Sint Laurens vco Palmenhof blauw wit 0 2 0 1
Veere sws De Magdalon blauw zwart 1 1 1 1
Vrouwenpolder cbs De Goede Polder rood blauw 1 1 1 1
Westkapelle obs De Lichtboei rood zwart 1 1 0 1
Westkapelle cbs De Lichtstraal wit zwart 0 1 0 1
Zoutelande cbs 't Paalhoofd rood wit 2 1 1 1
               
      Totaal 16 23 11 18

 

JONGENS     POULE- EN VELD INDELING:

VELD 1A. GROEP 7/8. VELD 1B. Groep 7/8. VELD 3A. Groep 7/8. VELD 3B. Groep 7/8.
1. Oleanderhof 1 1. Oleanderhof 2 1. Oleanderhof 3 1.Goede Polder
2. Golfslag 1 2. Golfslag 2 2. Lichtstraal 2. Magdalon
3. Sprong 1 3. Sprong 2 3. Klinket 3. Schute
4. Vierschip 1 4. Vierschip 2 4. Wegwijzer 4. Lonneboot
5. Palmenhof 1 5. Palmenhof 2 5. Paalhoofd 5. Eben Haëzer
6. Bergpad 6. Lichtboei 6. Lispeltuut  
FINALEPOULES: WINNAARS 1A, 1B, 3A EN 3B.  SPEELVELDEN: 1A EN 1B.

                     VELD 2A. GROEP 5/6. VELD 2B. Groep 5/6.                     
  1. Paalhoofd 1 1. Paalhoofd 2  
  2. Vierschip 1 2. Vierschip 2  
  3. Oleanderhof 1 3. Oleanderhof 2  
  4. Bergpad 4. Oleanderhof 3  
  5. Klinket 5. Wegwijzer  
  6. Lichtboei 6. Goede Polder  
  7. Magdalon 7. Sprong  
  8. Lonneboot 8. Eben Haëzer  
  FINALE: WINNAAR 2A EN 2B.  SPEELVELD 2A.  


MEISJES     POULE- EN VELD INDELING:

VELD 1A. GROEP 7/8. VELD 1B. Groep 7/8. VELD 3A. Groep 7/8. VELD 2A. Groep 5/6. VELD 2B. Groep 5/6.
1. Golfslag 1 1. Golfslag 2 1. Goede Polder 1. Oleanderhof 1 1. Oleanderhof 2
2. Vierschip 1 2. Vierschip 2 2. Magdalon 2. Eben Haëzer 2. Bergpad
3. Oleanderhof 1 3. Oleanderhof 2 3. Schute 3. Klinket 3. Goede Polder
4. Lichtstraal 4. Lichtboei 4. Lonneboot 4. Paalhoofd 4. Sprong
5. Klinket 5. Paalhoofd 5. Palmenhof 5. Magdalon 5. Lonneboot
6. Bergpad 6. Lispeltuut 6. Eben Haëzer 6. Vierschip  
         
FINALEPOULES: WINNAARS 1A, 1B, EN 3A. SPEELVELD: 1A. FINALE: WINNAAR 2A-2B. SPEELVELD: 2A.


Secretaris
:
André Toutenhoofd 
Noordkerkepad 11
4361 CH Westkapelle